نحوه هماهنگی برای تعمیرات به چه صورت است؟

شما مشتری گرامی پس از خرید آبسردکن مورد نظر با نمایندگی سام در اصفهان که شماره تماس آن در کارت گارانتی دستگاه قید شده هماهنگ شوید تا نصاب دستگاه در زمان هماهنگ شده در محل حاضر شده و پس از نصب آبسردکن و آموزش کارکرد با آن نکات مهم در سرویس و نگهداری دستگاه کارت گارانتی دستگاه را تکمیل نماید 

علاوه بر آن در صورت تمایل به تعمیر آبسردکن خود می توانید فرم موجود در صفحه را پر کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای تعمیر و ارائه سرویس به عمل آید.

تعمیر آبسردکن سام در اصفهان

مرکز تعمیرات آروین سرویس اصفهان سرویس، تعمیرات آبسردکن سام در اصفهان را بصورت تخصصی در کلیه نقاط اصفهان ، توسط تیمی از متخصصین تعمیرات ماهر و کار آمد که دوره تخصصی تعمیر آبسردکن سام را گذرانده اند انجام می دهد. تخصص ،تجربه و به روز بودن متخصصین این مرکز از لحاظ تجهیزات و دانش فنی موجب شده که دیگر نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد و سرویس و تعمیرات در محل انجام پذیرد.

آبسردکن سام (SAM) به دلیل کیفیت خوب دستگاه ، طراحی زیبا و قابلیت ها و ویژگی های قابل توجه، مانند مصرف انرژی پایین ، سر و صدای کم هنگام کار کردن ،آپشن های متنوع یکی از برندهای پرطرفدار در بین خریداران آبسردکن می باشد.

برخی از عیوب متداول در آبسردکن سام

 

1-آبسردکن آب را سرد نمی کند

بررسی نمایید که آیا موتور آبسردکن کار می کند یا خیر. 

در صورت کار کردن موتور علت سردنکردن آب، اکثر مواقع مربوط اشکال در سیستم تبرید که عمدتا کمبود گاز یا گرفتگی مسیر چرخش گاز می باشد.  به ندرت هم مشاهده شده که کمپرسور دستگاه از فشار افتاده و فشار سازی لازم را جهت چرخش گاز  در لوله ها نمی تواند انجام دهد.

2-ظرفشویی روشن می شود ولی شروع به کار نمی کند

پس از استارت ظرفشویی مرحله قفل در و آبگیری می باشد دلیل کار نکردن ماشین ظرفشویی در این مرحله خرابی دکمه استارت برد یا خرابی قفل در می باشد. چنانچه پس از زدن دکمه استارت هیچ آلارمی روی صفحه نمایش مشاهده ننمودید احتمال اشکال در برد می باشد ولی چنانچه آلارم قفل در de را مشاهده نمودید اشکال از میکروسوئیچ در یا برد می باشد یا میکروسوییچ در خراب است یا برد برق برای قفل شدن میکروسوییچ نمی فرستد.

3-ماشین ظرفشویی مجیک آبگیری نمی کند

چنانچه در ظرفشویی قفل شده باشد مرحله بعدی آبگیری می باشد در صورت آبگیری نگردن ماشین ظرفشویی مجیک شلنگ های پشت ظرفشویی را چک کنید که تا نخورده باشند سپس شیر آب را بسته و آنها را از طرفی که به ماشین ظرفشویی بسته باز نمایید و با گذاشتن سر شلنگ در یک ظرف و باز کردن شیر آب از وجود آب تا ورودی ظرفشویی اطمینان حاصل نمایید.چک کنید که صافی شیر برقی ظرفشویی تمیز باشد در صورت اکی بودن این موارد اشکال از شیر برقی یا برد ماشین ظرفشویی می باشد.جهت بررسی دقیق و رفع این عیب می توانید با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان یا یکی از تعمیرگاههای مجاز ظرفشویی تماس حاصل فرمایید.

مرکز تعمیرات آروین سرویس اصفهان تعمیر ظرفشویی مجیک در اصفهان و حومه را بصورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهد.

4-ماشین ظرفشویی آبگیری می نماید ولی نمی چرخد

یکی از دلایل این عیب افتادن تسمه بین موتور و پولی دیگ می باشد. ماشین ظرفشویی را جلوآورده و درب پشت دستگاه را باز نمایید چک نمایید تسمه بین موتور و پولی دیگ سر جایش هست یا خیر، در صورتی که عیب از تسمه نبود احتمالا اشکال از موتور یا برد ماشین ظرفشویی می باشد. با کارشناسان آروین سرویس اصفهان جهت رفع عیب هماهنگ شوید.

5-ماشین ظرفشویی بیش از حد آبگیری می کند

اشکال در هیدروستات ماشین ظرفشویی ، مسدود شدن مسیر هیدروستات، دلایل این عیب است.

6-ماشین ظرفشویی مجیک آب را تخلیه نمی کند.

مسدود شدن مسیر تخلیه آب مانند شلنگ تخلیه ، جنت ها ، فیلتر یا خرابی پمپ تخلیه دلایل این عیب می باشد.گاها هم مشاهده شده اشکال از برد بوده و برد برق برای کارکرد پمپ نمی فرستد. برای بررسی اولیه عیب ، دریچه فیلتر پایین سمت راست ماشین ظرفشویی مجیک را باز کنید و چنانچه جسمی در آن قسمت قرار دارد خارج کنید و دریچه فیلتر را بسته و دستگاه را از لحاظ تخلیه آب چک کنید . چنانچه عیب برطرف نشده با کارشناسان تعمیرات آروین سرویس اصفهان هماهنگ شده تا در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب دستگاه را دقیقا بررسی و برطرف نمایند.

7- ماشین ظرفشویی آب را گرم نمی کند

این اشکل مربوط به خرابی المنت دستگاه یا سنسور تشخیص دمای آب یا برد لباسشویی می باشد.

8-ماشین ظرفشویی موقع خشک کن صدای زیادی ایجاد می کند

یکی از عیوب متداول در ماشین های ظرفشویی پس 8-7 سال کار ایجاد صدای زیاد خصوصا موقع خشک کردن می باشد عموما اشکال مربوط به خرابی بلبرینگ های دستگاه می باشد . روند تعمیر این عیب توسط مرکز تعمیرات آروین سرویس به این شکل خواهد بود که، متخصص تعمیرات ظرفشویی مجیک در محل حاضر شده و عیب را دقیقا بررسی می نماید چنانچه عیب صدای زیاد موقع خشک کن، مربوط به بلبرینگ دستگاه تشخیص داده شد هزینه حدودی و زمان تعمیر با شما هماهنگ خواهد شد و دیگ دستگاه باز شده و به تعمیرگاه منتقل و بصورت استاندارد و اساسی با بهترین قطعات تعمیر و تست خواهد شد و در منزل شما روی ماشین ظرفشویی نصب و تحویل داده خواهد شد.

9-ماشین ظرفشویی موقع کار لرزش زیادی دارد

تنظیم نبودن پایه های زیر ظرفشویی خرابی کمک فنرها یا دمپرها یا اشکال در سه نظام دستگاه دلایل این عیب هستند.

10- ماشین ظرفشویی مجیک موقع کار ارور یا کد خطا نمایش می دهد.

در قسمت پایین کد های خطای ظرفشویی مجیک آورده شده است جهت راهنمایی بیشتر با نمایندگی ظرفشویی مجیک در اصفهان یا کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.

11- درب ماشین ظرفشویی پس از اتمام کار باز نمی شود

خرابی میکروسوئیچ در یا عدم تخلیه آب دلایل این عیب می باشد بهتر است برای رفع این عیب تعمیرکار ظرفشویی مجیک در اصفهان در محل حاضر شده و عیب را بررسی و جهت رفع اقدام نماید.

12-از کنار لاستیک در ماشین ظرفشویی آب نشت می کند.

خرابی لاستیک در یا پارگی قسمت کوچکی از آن یا بسته نشدن کامل در ظرفشویی از دلایل این عیب می باشد.

دلایل انتخاب مرکز تعمیرات آروین سرویس جهت تعمیرات آبسردکن سام

1-تکنسین های تعمیرات با سابقه کاری متوسط 8 سال و متخصص تعمیرات هر برند

2-سعی در تعمیر قطعه خراب و اجتناب از تعویض قطعه

3- حاضر شدن در محل تعمیر در اسرع وقت و مطابق زمان پیشنهادی مشتری

4-هزینه ها مطابق با نرخ های مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی

5-استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی در تعمیرات

6-تعمیرات در محل مشتری

7-ضمانت تعمیر انجام شده به مدت 90 روز

ارورهای آبسردکن سام

کد خطای he1

نشاندهنده بیش از حد گرم شده آب داخل لباسشویی می باشد اشکال در برد یا خرابی سنسور دمای آب یا جابه جا بستن شلنگ آب گرم و سرد دستگاه می تواند دلایل این کد خطا باشد

کد خطای E1 یا E4

آبگیری دستگاه اشکال دارد بررسی کنید شلنگهای ورودی آب به ماشین لباسشویی پشت دستگاه تا نخورده باشند و فیلتر شیر آب ماشین را نیز تمیز نمایید در صورت حل نشدن مشکل احتمالا ایراد مربوط به شیر برقی یا برد ماشین لباسشویی می باشد

کد خطای E2

یا اشکال در تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ ، شلنگ تخلیه را بررسی نمایید مسدود نشده باشد کارکرد پمپ را بررسی کنید اکثر مواقع این کد خطا مربوط به خرابی پمپ تخلیه می باشد

کد خطای de

میکروسوئیچ قفل در دستگاه یا برد اشکال دارد

کد خطای HE

المنت کرم کننده آب را از طریق اهم گیری چک کنید

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]